Nyitólap | Regisztráció | Belépés | RSSVasárnap, 2017/Szep/24, 14:05:59



Honlap-menü
Hírek, információk
[2013/Dec/18]
Áldott karácsonyt! (0)
[2013/Dec/01]
Ősz projekt az alsó tagozatban (0)
[2013/Nov/19]
Őszi tanulmányi kirándulás a sváb nemzetiségi hagyományok jegyében (0)
[2013/Nov/16]
TÁMOP Nyílt nap - 2013.11.27. (0)
[2013/Nov/08]
Egészségvédelmi Nap az alsó tagozatban, 2013. november 6. (0)
[2013/Okt/10]
Megemlékezés 1849. október 6-ra (0)
[2013/Aug/30]
Megjelent a Tanévkezdő EMMInens (0)
[2013/Jún/17]
Tanév végi elismerések (0)
[2013/Jún/17]
Tanulóink eredményei 2012/2013. (0)
[2013/Jún/16]
Kirándulás a „gólyák földjén”… (0)
Belépés
Tartalom megosztás

Végeredmény

A tanulásban akadályozott tanulók nevelését, oktatását ellátó általános iskolák tanulóinak XXXVIII. Országos Komplex Tanulmányi Versenye – 2012/2013.

Helyezések

Csapatverseny

I. helyezett csapat tagjai:

6. évfolyam     Dévai Tamás

6. évfolyam     Éberling Ádám

6. évfolyam     Ignácz Szilveszter

7. évfolyam     Nyári Márió

Baranya Megyei Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Kollégium, Komló

Felkészítő tanárok: Kerekesné Faddi Anita

 

II. helyezett csapat tagjai:

6. évfolyam     Gergely András

6. évfolyam     Gál Dorottya

7. évfolyam     Dombi Patrik Ádám

7. évfolyam     Nagy Róbert

Montágh Imre Általános Iskola, Óvoda és Készségfejlesztő Speciális Szakiskola, Budapest

Felkészítő tanár: Kovács Erika

 

III. helyezett csapat tagjai:

6.évfolyam      Kalucza Nikolett

6. évfolyam     Sipos Szabó Bence

7. évfolyam     Gonda Márk

7. évfolyam     Bojtos Károly

Benedek Elek Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Budapest

Felkészítő tanár: Juhász Mihályné

 

Életvitel és Gyakorlati ismeretek egyéni verseny

I. helyezett: Bíró Márk Kristóf 6. évfolyam

Duna Menti Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kollégium és Gyermekotthon, Dunavecse

Felkészítő tanár: Will-Müller Krisztina

 

II. helyezett: Varga Eugénia 6. évfolyam

Bartos Sándor Óvoda, Általános Iskola, ESZKI és EGYMI, Várpalota

Felkészítő tanár: Devecseriné Hánis Ildikó

 

II. helyezett: Takács Tibor 6. évfolyam

Pápay Endre Általános Iskola és Szakiskola a Kozmutza Flóra Általános Iskola és Szakiskola Tagintézménye, Makó

Felkészítő tanár: Kúsz Anikó

 

III. helyezett: Trungel Márk 6. évfolyam

Pápay Endre Általános Iskola és Szakiskola a Kozmutza Flóra Általános Iskola és Szakiskola Tagintézménye, Makó

Felkészítő tanár: Kúsz Anikó

 

I. helyezett: Glott Kovács Ádám 7. évfolyam

D-B-M MONI Beszédes József Általános Iskola Tagintézmény, Dunaföldvár

Felkészítő tanár: Bazsika Jenőné

 

II. helyezett: Rozs Enikő  7. évfolyam

Éltes Mátyás Nevelési-Oktatási Központ, Mosonmagyaróvár

Felkészítő tanár: Horváth Bors Erzsébet

 

III. helyezett: Varga Ramóna 7. évfolyam

Bartos Sándor Óvoda, Általános Iskola, ESZKI és EGYMI, Várpalota

Felkészítő tanár: Devecseriné Hánis Ildikó

Naptár
«  Szeptember 2017  »
HKSzeCsPSzoV
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Kereső
Kedvencek
  • Meixner Ildikó EGYMI Facebook oldala














  • Baranya Ifjúságáért Nonprofit Kft.
  • Magyar Gyógypedagógusok Egyesülete
  • Statisztika

    Online összesen: 1
    Vendégek: 1
    Felhasználók: 0

    Copyright MyCorp © 2017
    Az oldalt a uCoz rendszer működteti